Dizaineris

NaotoFukasawa

Gimė Japonijoje 1956 – aisiais. Naoto studijavo produktų dizainą bei trimatį dizainą Tamos menų universitete. 1989 – aisiais jis išvyko į Jungtines Amerikos valstijas, kur prisijungė prie nedidelės kompanijos ID two. Po kelių metų ši kompanija išaugo ir Naoto Fukasawa grįžo į Japoniją, kad įsteigtų čia kompanijos atstovybę. 2003 - aisiais jis įkūrė kompaniją Naoto Fukasawa design, sukūrė seriją netradicinių elektrinių bei namų buities prietaisų, pavadintą ±0. Vienas garsiausių jo sukurtų darbų – prie sienos prisukamas CD grotuvas.

„Kurti – ne taip jau ir sunku. Tiesiog pagalvoju apie tam tikras asociacijas – ir jas realizuoju. Pavyzdžiui, mano galvoje susijungė grotuvo ir virtuvės ventiliatoriaus vaizdiniai – taip gimė prisukamas CD grotuvas.“ – tvirtina Naoto Fukasawa.

Šiuo metu Naoto Fukasawa bendradarbiauja su Italijos kompanijomis B&B Italia, Driade, Magis bei keliomis Šiaurės Europos ir Vokietijos kompanijomis. Dizaineris yra laimėjęs daugiau nei 50 įvairių dizaino apdovanojimų Europoje bei Jungtinėse Amerikos valstijose.

Grįžti

Dizainerio produktai