ISTO Vertybės

Mūsų vardas reiškia tobulą estetiką, patikimumą, progresyvumą ir kokybę. Už kiekvieno baldo slepiasi didelė istorija – šimtametė gamintojų patirtis, geriausių dizainerių prisilietimas ir ISTO interjero namuose dirbančių ekspertų įžvalgos. Siekiame, kad kiekvienas mūsų siūlomas sprendimas, baldas ar net mažiausia interjero detalė džiugintų ir suteiktų komfortą bei nuostabią patirtį.

KAS MES ESAME

Jau 14 metų kuriame namus, skirtus tikriems interjero gurmanams. Siūlome kruopščiai atrinktus, išskirtinio dizaino, prabangius, aukščiausios kokybės baldus, virtuves bei namų aksesuarus. Atvėrėme duris būdami tik vieno gamintojo atstovais, šiandien didžiuojamės dirbdami su pačiais garsiausiais ir visame pasaulyje pripažintais baldų gamintojų vardais kaip B&B Italia, Maxalto, Molteni&C, Baxter, Rolf Benz, Dada, SieMatic ir kt.

KURIANTI KOMANDA

Mus vienija aistra dizainui, kūrybai ir tobulos estetikos paieškoms. ISTO komanda – ekspertai, išmanantys dizaino tendencijas ir sukaupę didžiulę patirtį, kuriant autentiškus, išskirtinius namus. Užsukę į ISTO interjero namus Vilniuje ir Klaipėdoje sutiksite ir pajusite novatorišką požiūrį, preciziškumą ir dėmesingumą jūsų poreikiams.

Vilniaus ISTO vadovas Egidijus

Klaipėdos ISTO vadovė Daiva

Istorija

2007 / PIRMIEJI INTERJERO NAMAI KLAIPĖDOJE

Atveriant pirmuosius interjero namus Klaipėdos senamiestyje, didžiausią dėmesį skyrėme išskirtinio dizaino paieškoms.

2008 / ATVERTI INTERJERO NAMAI VILNIUJE

Unikalus dizainas atsikraustė į Vilnių. Šiandien Žvėryne galite rasti didžiausius prabangaus dizaino namus.

2009 / NAUJOS PARTNERYSTĖS

Tapome oficialiais Häcker, Rolf Benz, SieMatic gamintojų atstovais Lietuvoje, dar už poros metų mūsų asortimentą papildė Leolux, B&B Italia, Molteni, Baxter, Moroso, Limited Edition, Maxalto baldai.

2014 / ARTABLE BY ISTO ĮKŪRIMAS

Pasiūlėme aukščiausios klasės kokybę ne tik namams, bet ir išskirtiniam stalui – ARTable by Isto atstovauja garsiausius porceliano, krištolo, sidabro įrankių, namų tekstilės ir kvapų gamintojus.
Rodyti daugiau Rodyti mažiau

Medžiagos

Kokybė

Kokybė – pagrindinė mūsų vertybė. Kruopščiai rinkdamiesi siūlomą asortimentą keliame aukščiausius reikalavimus medžiagų kokybei ir ilgaamžiškumui.

Platus pasirinkimas

Dauguma mūsų siūlomų baldų yra transformuojami pagal jūsų poreikius. Platus audinių, spalvų, paviršių ir tekstūrų pasirinkimas suteikia laisvę kurti namus pagal individualią viziją.

Tvarumas

Mūsų atstovaujami gamintojai kiekviename žingsnyje siekia tvarumo ir atsakomybės prieš gamtą. Įsipareigodami kurti ilgalaikę vertę, mūsų partneriai naudoja natūralias, ekologiškai išgaunamas, perdirbamas medžiagos, gamtoje pėdsako nepaliekančias pakuotes, atsinaujinančius energijos šaltinius. Pasitelkiant mokslinius tyrimus ir nuolat diegiamas inovacijas, tvarumas tampa ne tik vizija, bet ir kasdiene praktika.