2023.02.14

Atnaujintoje salono ekspozicijoje preciziškas Molteni kompozicijos pavyzdys

Dalintis

Aiškus, preciziškas ir iki detalių apgalvotas Molteni&C dizainas.

Aiškiai pastebimos 505 UP lentynų sistemos ir iki smulkmenų ištobulintos detalės. Tokie dizaino sprendimai ir itin kokybiškas įgyvendinimas, dar kartą patvirtina gamintojo meistriškumą kietųjų baldų gamyboje.

Ypatingas CLEO dizainas išsiskiria aptakiomis, tarsi apgaubiančiomis formomis. CLEO modulinė sofa suteikia laisvę keisti ir pritaikyti baldą pagal gyvenamosios erdvės poreikius. Aptakių formų atlošo dizainas darniai apjungia skirtingas sofos dalis. CLEO kavos staliukai atkartoja naujausias Vincent Van Duysen baldų dizaino idėjas. Nestandartinių formų sprendimai artimesni natūralioms, gamtos linijoms, kurios padeda sukurti bendrą darną.

Žavus akcentas – YOELL fotelis. Platus, aukštas atlošas, preciziški linkiai ir vientisumas atskleidžia išskirtinę medžiagų kokybę ir dar kartą tvirtina Molteni&C stiliaus ir kokybės išskirtinumą bei dėmesį detalėms.

Atnaujintą Molteni&C ekspoziciją rasite ISTO interjero namuose, Lietuvininkų a. 7, Klaipėdoje.

GAMINTOJAS

MOLTENI&C

1934 metais prasidėjusi Molteni&C istorija nuo pat pradžių išsiskyrė savo novatorišku požiūriu ir tikslumo siekiu. Ši italų kompanija ir šiandien jungia pažangiausias technologijas ir ilgaamžes tradicijas.
Sparčiai augdama ir tobulėdama Molteni komanda 7-ojo dešimtmečio pabaigoje pribrendo pokyčiui – pasirinko savitą baldų gamybos kryptį, atliko daugybę technologinių bei mokslinių tyrimų, o savo sukauptas žinias realizavo modulinių sistemų gamyboje su visiems gerai žinomu dizaineriu Luca Meda. Šiandien Molteni&C yra laikomas šios srities lyderiu.

Molteni darbo rezultatas – funkcionalūs, novatoriški produktai, preciziškai apgalvotos formos, prabangios ir natūralios medžiagos bei audiniai, kurių išskirtinumas geriausiai atsiskleidžia juos naudojant.