2021.12.30

EDIDA apdovanojimų nugalėtoja Baxter Stone lova

Dalintis

2021 m. EDIDA dizaino apdovanojimuose sužibėjo Baxter Stone lova – ji nugalėjo miegamojo kategorijoje. Federico Peri kūrinys primena natūralų kraštovaizdį ir spinduliuoja ramybe. Asimetriškos galvūgalio formos yra aliuzija į kruopščiai nugludintus akmenis, o dailios kojos kuria jausmą, jog baldas plūduriuoja erdvėje. Meistriškai parinkti apmušalai puikiai dera su metalinėmis detalėmis ir integruojamais naktiniais staliukais, kuriuos galima rinktis iš trijų skirtingų variantų.

APDOVANOJIMAI

APIE EDIDA

„EDIDA apdovanojaimai dizaino bendruomenei tokie pat svarbūs, kaip Oskarai filmų industrijai“ – dizainerė Patricia Urquiola.
2003 m. startavęs ELLE DECO INTERNATIONAL DESIGN AWARDS arba EDIDA yra unikalus tarptautinis renginys, kuriame 25 ELLE DECORATION tinklo vyriausieji redaktoriai susirenka apdovanoti dizaino bendruomenę už meistriškumą, inovacijas ir ypatingą estetiką. Nuo 2019 m. EDIDA apdovanoja dizainerius ir jų kūrinius 15-oje kategorijų: metų dizainerio, jaunojo talento, vonios kambario baldų, miegamojo baldų, audinių, virtuvės baldų, apšvietimo ir t.t.