2022.06.30

Lauko baldų manifestas

Dalintis

2022-ųjų metų Baxter naujiena – baldai sutverti atskleisti namų ir lauko erdves. Šiemet Baxter ryžosi peržengti namų interjero slenkstį ir palčiai atveria duris naujoms idėjoms. Su pirmąja lauko baldų kolekcija gamintojas pristatė ne tik atnaujintą spalvų paletę, bet ir audinius skirtus prisitaikyti prie kintančių lauko sąlygų.

Skirtingos tekstūros audiniai, gamtai artimos, gludintos ir netaisyklingos formos atrado dermę su provokuojančia Baxter stilistine prigimtimi, taip pradėdamos naujų, atvirų erdvių išpildymo etapą.

Naująją kolekciją Baxter kūrėjai pristatė kalnų ir įstabios gamtos apsuptyje, Komo ežero pakrantėje esančioje viloje. Atviros terasos, erdvūs balkonai ir baseinas – puikiai atskleidžia Baxter lauko baldų kolekcijos idėjas.

BAXTER

ITALIŠKA ANGLIŠKO DIZAINO INTERPRETACIJA

Baxter istorija – 100% itališka, tačiau kupina kosmopolitiško požiūrio ir drąsiai interpretuojanti angliško dizaino braižą. Baxter siekia kurti jausmą, ypatingą nuotaiką ir patirtį, gimstančią žiūrint, liečiant ir pasineriant į jų kūrinius.

Kompanija, įkurta aristokratijos baldų meistryste garsėjančioje Komo ežero žemėje, iki šių dienų puoselėja senas odos apdirbimo tradicijas. Šis procesas itin sudėtingas, tačiau tokiu būdu išgaunama išskirtinė odos kokybė ir unikalumas.

Asmeninis dėmesys gamybos eigai ir kiekvieno kliento poreikiams leidžia kontroliuoti galutinio produkto kokybę iki smulkiausių detalių. Baxter magiją kuria ne tik meistriškumas, apgalvotos formos, preciziškas, šiuolaikiškas dizainas – kompanijos stiprybė yra naudojamos natūralios medžiagos, kurioms taikomi aukščiausi standartai.