2023.03.24

Botanikos sodo įkvėpta naujoji lauko baldų kolekcija

Dalintis

Dar praėjusiais metais, 15 metų lauko baldų gamybos jubiliejų atšventęs B&B Italia gamintojas, šiemet pristato dar keturis lauko erdvių kompozicijoms pritaikytus baldus.

Piero Lissoni teigia, kad kolekcijos įkvėpimu tapo didžiausias pietryčių Azijoje, Tailande esantis 81 hektarų ploto Nong Nooch botanikos sodas, kuris padiktavo ne tik pavadinimą, bet ir kolekcijai būdingas savybes. Botanikos sode surinkta unikali palmių, paparčių ir orchidėjų kolekcija, dėl augmenijai palankaus tropinio klimato augalų kompozicijos nuolat kinta, yra prižiūrimos ir ypač puoselėjamos, sekiant nustebinti turistus iš viso pasaulio.

 

B&B Italia ir Piero Lissoni 2023-ųjų kūrinys Nooch, tai modulinių lauko baldų sistema, išsiskirianti grakščia išvaizda ir lengvumu. Itin adaptyvūs Nooch komplekto elementai lengvai pritaikomi skirtingiems poilsio ir laisvalaikio sumanymams.

Nooch moduliai gali būti išdėstyti, kaip atskiri vienetai arba tvirtai sujungti specialiomis jungtimis, taip sukuriant įvairias konfigūracijas. Papildomos, skirtingų formų lentelės gali būti tvirtinamos tarp šių modulinių elementų, taip Nooch kompozicijoms suteikiant dar didesnę laisvę lauko ir laisvalaikio erdvių išpildymui.

B&B Italia

Atsparumas laikui ir tendencijų pokyčiams

B&B Italia – pirmaujantis šiuolaikinių baldų gamintojas nuo pat kompanijos įkūrimo 1966 metais. Gebėjimas atspindėti šiuolaikinę kultūrą, numatyti dizaino tendencijas, reaguoti į pokyčius ir spartaus gyvenimo poreikius įsirėžė Italijos dizaino istorijoje.

Vienas iš didžiausių šio gamintojo kūrinių privalumų – atsparumas laikui bei besikeičiančiai madai. Jį nulėmė bendradarbiavimas su garsiausiais, išskirtinį stilių turinčiais baldų dizaineriais kaip Patricia Urquiola, Antonio Citterio, Mario Bellini ir kitais.

B&B Italia kūrybiškumas, prabangos pojūtis bei subrandinti gamybos įgūdžiai ne kartą buvo įvertinti prestižiniais apdovanojimais. Kompanija didžiuojasi, jog yra pelniusi ne vieną „Compaso d‘oro“ apdovanojimą – didžiausią įvertinimą už išskirtinį dizainą.