2023.09.15

MOLTENI Home 2023

Dalintis

Naujosios Molteni&C kolekcijos pamatas – Vincent Van Duysen kūrybinė kryptis, kuri atskleidžia ryšį tarp gamtos, žmogaus ir bendruomenės. Tai holizmo idėjos ir turiningas dizaino dialogas. Šis projektas pagrįstas senovės Romos domus namų konfigūracija: centrinis domus tipo namo elementas yra neuždengtas vidinis kiemas, taip į namą patenka natūrali šviesa. Kiti kambariai išdėstyti aplink. Išskirtinumo suteikia vidinis portikas arba peristilis puoštas kolonomis ir smulkiais želdiniais.

2023 m. kolekcijos dekore – pusiausvyra tarp privatumo, komforto ir atvirų erdvių. Namas tarsi panardintas į šviesą, apgaubtas sodriais gamtos elementais, taip sugriaunama riba tarp namų sienų ir išorinio pasaulio. Viskas apjungiama į darnų žmogaus gerovės ir estetikos balansą.

Formos, linijos ir antropomorfinės figūros išryškėja sukuriant monochromines erdves, įprasti motyvai transformuojami ir adaptuojami, kartu atsižvelgiant į šių dienų estetikos principus. Griežta ir statiška klasika užleidžia vietą šiuolaikinei stilistinei ekstazei, kuri nesivaržydama laužo įprastas erdvės formas. Vincent Van Duysen teigimu, būtent šias mintis jis išsigrynino susipažinęs su Roberto Ruspoli, italų tapytojo, darbais, ir tai norėjo perteikti kurdamas 2023 metų kolekciją. Visa tai, ką dizaineriui pavyko įgyvendinti atsispindi visapuse harmonija ir domus namų plano akcentais.

2023 Molteni&C namų kolekcija, tai turiningas dizaino kalbos dialogas tarp pagrindinių, tarptautinių architektūros veikėjų: nuo Herzog & de Meuron architektų studijos iki japonų dizainerio Naoto Fukasawa ir, žinoma, kūrybos direktoriaus Vincent Van Duysen kūrinių. Visapusę harmoniją praturtina nauja lauko kolekcija, kuri pasižymi rafinuotu vizualiniu griežtumu ir funkcionaliu dizainu. Elegantiškas natūralių medžiagų dialogas pabrėžtas išskirtinio Molteni&C meistriškumo.

Molteni&C

NOVATORIŠKAS IŠSKIRTINUMAS

1934 metais prasidėjusi Molteni&C istorija nuo pat pradžių išsiskyrė savo novatorišku požiūriu ir tikslumo siekiu. Ši italų kompanija ir šiandien jungia pažangiausias technologijas ir ilgaamžes tradicijas.
Sparčiai augdama ir tobulėdama Molteni komanda 7-ojo dešimtmečio pabaigoje pribrendo pokyčiui – pasirinko savitą baldų gamybos kryptį, atliko daugybę technologinių bei mokslinių tyrimų, o savo sukauptas žinias realizavo modulinių sistemų gamyboje su visiems gerai žinomu dizaineriu Luca Meda. Šiandien Molteni&C yra laikomas šios srities lyderiu.

Molteni darbo rezultatas – funkcionalūs, novatoriški produktai, preciziškai apgalvotos formos, prabangios ir natūralios medžiagos bei audiniai, kurių išskirtinumas geriausiai atsiskleidžia juos naudojant.