2022.05.30

MAXALTO ekspozicijos pristatymas Klaipėdos ISTO salone

Dalintis

Naująjį vasaros sezoną pasitinkame įkvėpti itališkos elegancijos.

Praėjusią savaitę Klaipėdos ISTO interjero namuose pristatėme naują salono ekspoziciją. Nepriekaištingos itališkos elegancijos apsuptyje, klasikos ir modernumo sintezę padėjo atskleisti MAXALTO atstovė Anika Henrikson. Svečiai turėjo išskirtinę progą pažinti Antonio Citterio kūrybos braižą ir iš arti įvertinti preciziškus dizainerio darbus.

Vakarą tęsėme su someljė ir jo atskleistomis vyno istorijomis.

Itališko įkvėpimo vedini pasitinkame vasarą su naujomis idėjomis ir atnaujinta ISTO Klaipėdos ekspozicija. Dėkojame svečiams už jaukų vakarą.

Nuotraukose: Maxalto sofa Apollo, foteliai Caratos, stalas Pathos, komoda Alcor.

MAXALTO

KLASIKOS IR MODERNUMO SINTEZĖ

Maxalto kompanija buvo įkurta 1975 metais kartu su B&B Italia, tačiau greitai atrado savo asmeninę tapatybę bei estetiką – sintezę tarp klasikos ir modernumo. Maxalto gimė ir užaugo su Piero Ambrogio Busnelli ir Afrabei Tobia Scarpa idėjomis, o prisijungus dizaineriui Antonio Citterio prasidėjo nauja šiuolaikinės neoklasikos era.

Šiandien Maxalto siūlo įmantrų, elegantišką baldų asortimentą, suprojektuotą derinant meistrystės tradicijas ir šiuolaikines technologijas. Didelis dėmesys skiriamas detalėms, kurios pasak kūrėjų, yra jų dizaino unikalumo branduolys.

Naujausi gamintojo kūriniai alsuoja racionalia prabanga ir rafinuotumu, o estetinis lengvumas, šilti tonai ir natūralumas kuria tobulą pusiausvyrą namuose.