2021.12.28

Kate ir Joel Booy – naujieji Leolux meno vadovai

Dalintis

Pirmoji Kate & Joel Booy pažintis su Leolux prasidėjo dar 2019 metais, kuomet dizaineriai projektavo gyvenamąją erdvę IMM baldų mugėje Kelne. Šiuolaikiška jų vizija ir inovatyvus požiūris padarė įspūdį ne tik klientams, bet ir visai Leolux komandai.

Kate ir Joel Booy, Truly Truly studijos įkūrėjai – dizaineriai, kurie nuolatos dirba prie įvairių skirtingų kūrybinių projektų. Baldai, apšvietimas, tekstilės ir erdvinių instaliacijų projektai – tai tik keletas iš sričių, prie kurių prisiliečia ši komanda. Pagrindinis dėmesys skiriamas dizainui, kuris derina funkcionalumą su jausmingumu bei skatina vartotoją pažvelgti į gyvenamąją erdvę originaliai ir šiuolaikiškai. „Menas yra būdas peržengti ne tik savo ribas, bet ir priversti tą padaryti kitus“ – sako Truly Truly studijos įkūrėjai.

Kūrybiškas ir lankstus mąstymas, meninių objektų derinimas su rafinuotumu bei klasika – tokios šiandien yra Leolux meno vadovų užduotys.

GAMINTOJAS

APIE LEOLUX

Jau devynis dešimtmečius Leolux plėtoja savo dizaino viziją, žavinčią įdomiais, tačiau gerai apgalvotais sprendimais. Kompanija sužibėjo praėjusio šimtmečio viduryje, kai pagrindiniu savo veiklos varikliu pasirinko riziką – kuriant baldus išbandyti naujas medžiagas ir apmušalų technikas.

Leolux yra vertinama dėl preciziškos kokybės, neprilygstamo komforto ir netradicinių idėjų. Akį džiugina ir pasigėrėjimą kelia drąsūs, netikėti pasaulinio garso dizainerių sprendimai. Inovatyvumas šiai ryžtingai kompanijai pelnė daugelį dizaino apdovanojimų.

Šiandien kompanija ir toliau remiasi ankstesnių kartų vertybėmis, tačiau investuoja į tvarias medžiagas bei modernius gamybos metodus, užsitikrindami dizaino etalono vardą