2021.12.28

EDIDA apdovanojimų nugalėtoja Dada Intersection virtuvė

Dalintis

Vincent Van Duysen sukurti Dada virtuvės baldai Intersection nugalėjo 2021 EDIDA apdovanojimų virtuvės kategorijoje. Įvertinimą jie pelnė dėl stipraus ir išraiškingo charakterio bei rafinuotumo. Dizainą į kvėpė Piet Mondrian ir Carlo Scarpa kūriniai. Stalviršiai pagaminti iš natūralaus akmens ir iškalti tarsi skulptūros, fasadams jausmingumo suteikia medienų raštų mozaika. Įspūdingų formų ir švelnių linijų žaismas šiuos virtuvės baldus paverčia tikru meno kūriniu.

APDOVANOJIMAI

APIE EDIDA

„EDIDA apdovanojaimai dizaino bendruomenei tokie pat svarbūs, kaip Oskarai filmų industrijai“ – dizainerė Patricia Urquiola.
2003 m. startavęs ELLE DECO INTERNATIONAL DESIGN AWARDS arba EDIDA yra unikalus tarptautinis renginys, kuriame 25 ELLE DECORATION tinklo vyriausieji redaktoriai susirenka apdovanoti dizaino bendruomenę už meistriškumą, inovacijas ir ypatingą estetiką. Nuo 2019 m. EDIDA apdovanoja dizainerius ir jų kūrinius 15-oje kategorijų: metų dizainerio, jaunojo talento, vonios kambario baldų, miegamojo baldų, audinių, virtuvės baldų, apšvietimo ir t.t.