2021.10.07

Baxter World Wide 2020

Dalintis

Nuo Milano iki Tokijo, nuo Niujorko iki Vilniaus – Baxter po paslapties šydu laikomas savo 2020 metų naujienas pristatė visam pasauliui vienu metu. Dalinamės keliomis akimirkomis iš ISTO interjero namuose vykusių architektų pusryčių, kurių metu turėjome ypatingą galimybę savo partnerius su intriguojančiomis naujienomis supažindinti pirmuosius.

Naujoji #baxtermadeinitaly kolekcija atspindi kompanijos DNR užkoduotą siekį intriguoti ir kurti nepakartojamą patirtį bei ypatingą jausmą namuose. Modernumas, tobula pusiausvyra tarp skirtingų formų ir medžiagų bei individualumas – kiekvienas baldas į namus atneša savo nuotaiką.

GAMINTOJAS

Baxter Made In Italy

Baxter istorija – 100% itališka, tačiau kupina kosmopolitiško požiūrio ir drąsiai interpretuojanti angliško dizaino braižą. Baxter siekia kurti jausmą, ypatingą nuotaiką ir patirtį, gimstančią žiūrint, liečiant ir pasineriant į jų kūrinius.

Kompanija, įkurta aristokratijos baldų meistryste garsėjančioje Komo ežero žemėje, iki šių dienų puoselėja senas odos apdirbimo tradicijas. Šis procesas itin sudėtingas, tačiau tokiu būdu išgaunama išskirtinė odos kokybė ir unikalumas.