2022.09.13

Dizaino istorijos ir ateities sintezė

Dalintis

Daugiau nei 90 metų skaičiuojantis itališkų baldų gamintojas Cassina įgyvendina eklektiško, minimalistinio ir funkcionalaus dizaino sprendimus. 1927 metais, Medoje, Italijoje šią kompaniją įkūrė Cesare ir Umberto Cassina.

Tęsdami dialogą tarp praeities, dabarties ir ateities, Cassina gamintojai kuria baldus, įkvėptus garsiausių dvidešimtojo amžiaus architektų, tarp kurių modernistinės architektūros pradininkas, brutalistas ir skulptorius Le Corbusier, gabiųjų pusbrolių tandemas Pierre Jeanneret ir Charlotte Perriand, novatoriškasis XIX amžiaus pabaigos architektas Charles Rennie Mackintosh bei vienas iš Tarptautiniės šiuolaikinės architektūros kongreso steigėjų Gerrit Thomas Rietveld.

Cassina dizainas įkūnija ilgametę kūrybinę ir gamybinę gyvavimo patirtį ir įmonės minkštųjų baldų sektoriuje pasiektas aukštumas. Grožio ir harmonijos sąjunga bei meistriškumu perpintos naujovės spinduliuoja avangardizmo dvasią ir autentiką.

Cassina

Novatorišku požiūriu perpintas autentiškumas

1927 metais Italijoje įkurta Cassina išsiskiria eksperimentišku požiūriu į autentiką. Gamintojai tiki, jog sėkmės ir evoliucijos paslaptis, tai sintezė tarp praeities ir dabarties. Siekdami išsaugoti dizaino istorija, kūrėjai apjungia mokslinius tyrimus ir gamybos sprendimus, šiuolaikinę technologiją ir ilgametį meistriškumą. Cassina iš naujo interpretuoja ikoniškiausius XX amžiaus baldus. Pritaikydami naujausias technologijas ir su didžiausia pagarba originaliam dizainui, įgyvendina eklektiško, minimalistinio ir funkcionalaus dizaino sprendimus.